Kurumsal

Hakkımızda

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride önemli bir rol üstlenen İKİZLER İNŞAAT, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne daima, "kalite"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette, "kalite" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. İnşaat sektörünün farklı alanlarında, aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin, yaşama ve yaşamı güzelleştirmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inandık. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katıldı. Bugün bu değerler İKİZLER İNŞAAT ile hayat bulurken, geleceğin yeni hedeflerini de bu değerlerin ışığında güvenle karşılıyoruz. "Bir şirketin başarı derecesini, seçilen hedeflerin cesareti ve hedeflere ulaşmada uygulanan yöntemlerin kalitesi belirler."

Vizyonumuz

Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi felsefesiyle, değişen ürün yelpazesiyle , güçlü teknik kadromuzla, sektörün aranılır,güvenilir ve saygın firmaları arasına dahil olmaktır.

Misyonumuz

İnşaat teknolojilerini,yenilikleri ve değişen malzeme yelpazesini takip ederek hızlı çözüm,kaliteli malzeme ,uygun fiyat anlayışıyla dayanıklı ve estetik yapılar yapılmasını sağlamaktır.amacımız geçmişi yakalamak değil geleceğe şekil vermektir.


Kalite Politikamız

• Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak ,
• Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek , sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
• Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
• Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek , aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
• Yeniliklere açık olmak , son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
• İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
• Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
• Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak , İnsana önem veren ve insan hayatının değerini bilerek sektörde haklı olarak elde ettiğimiz ünvanı güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
• Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek,
• Hayatı daha da yaşanabilir kılmak için insanımıza standardı yüksek mekanlar sunmaktır.